Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska

Oddział Świdnica

Skontaktuj się z nami

Opiekun
Opiekun grupy

Artur Sara
Tel: 608-241-717
info@nasza-akademia.com.pl
Aktualności

Akademia Piłkarska Świdnica w turnieju Deichmanna

27 kwiecień 2015

W minioną sobotę (25 kwietnia) nasi zawodnicy z kategorii U-7 (Reprezentacja Urugwaju) zadebiutowali w rozgrywkach Deichmann Mini Mistrzostwa. Piłkarskie emocje udzielały się wszystkim :), zawodnikom, rodzicom i trenerom.Debiutu nie możemy zaliczyć do udanych, zapłaciliśmy przysłowiowe „frycowe” i trzykrotnie schodziliśmy z boiska pokonani

Dydaktyka
System analityczny

Aktualności

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń, które dzieją się na, lub wokół treningów naszej Akademii Piłkarskiej.

Akademia Piłkarska zaangażowana w akcję "Szlachetna Paczka"

27 listopad 2014
Akademia Piłkarska zaangażowana w akcję

Nieubłaganie zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Jest to dla nas wszystkich czas szczególny, wyjątkowy, pełen magii i radości, na który czekamy utęsknieniem, a wspominamy z rozmarzeniem.
Niestety nawet wśród naszego bliskiego otoczenia zdarzają się osoby, które przytłoczone bagażem doświadczeń, nie mogą w ten sposób przeżywać tych świąt.


Kikaset wypełnionych ankiet trafiło do oceny.

12 listopad 2014
Kikaset wypełnionych ankiet trafiło do oceny.

Drodzy Rodzice,
dostaliśmy ponad 300 wypełnionych przez Was ankiet za co serdecznie dziękujemy. Przypominamy, że pierwsza tyczyła się oceny przez małych piłkarzy zawartości treningowych, a druga rozwojem klubu dla chłopców po 12-tym roku życia.

Zmiany w sposobie odpłatności za stroje

05 listopad 2014
Zmiany w sposobie odpłatności za stroje

Szanowni Rodzice,

Od 01.11 zmieni się sposób odpłatności za sprzęt/odzież sportową, zamawianą poprzez opiekuna oddziału. Zmiana ma na celu przyspieszenie oraz optymalizację procesu zamawiania pomiędzy Rodzicami, Hurtownią, Drukarnia oraz Klubem.

 

Zimowy Obóz w Górkach Wielkich -Zapisy Ruszają

10 październik 2014
Zimowy Obóz w Górkach Wielkich -Zapisy Ruszają

Drodzy rodzice pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszym Zimowy Oboziem w Górkach Wilekich 2015r. Jest to już 11 obóz zorganizowany przez Akademię w tym 3 zimowy. Miejscowość Górki Wielkie (pow. Cieszyński, woj. Śląskie) już w zeszłym roku gościły nas w trakcie ferii Zimowych. Ośrodek SANGOS, wraz z ponad 1100 mk halą sportową, tak przypadły nam do gustu, iż postanowiliśmy przyjechać w malownicze otoczenie jeszcze raz.

Akademia ruszyła na podbój stadionów!

07 październik 2014
 Akademia ruszyła na podbój stadionów!

By pokazać jak dobrze, bezpiecznie i rodzinnie można się bawić na meczu, Nasza Akademia Piłkarska wybrała się na mecz ekstraklasy Piast Gliwice vs Legia Warszawa. Taka ilość młodych kibiców z rodzicami i doping dla Piasta, musiał skutkować mocnym zwycięstwem drużyny 3:1...

Partnerzy

  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy
  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy