Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska

Oddział Świdnica

Skontaktuj się z nami

Opiekun
Opiekun grupy

Artur Sara
Tel: 608-241-717
info@nasza-akademia.com.pl
Aktualności

Zimowy Obóz w Górkach Wielkich -Zapisy Ruszają

10 październik 2014

Drodzy rodzice pragniemy Państwa zaprosić do zapoznania się z naszym Zimowy Oboziem w Górkach Wilekich 2015r. Jest to już 11 obóz zorganizowany przez Akademię w tym 3 zimowy. Miejscowość Górki Wielkie (pow. Cieszyński, woj. Śląskie) już w zeszłym roku gościły nas w trakcie ferii Zimowych. Ośrodek SANGOS, wraz z ponad 1100 mk halą sportową, tak przypadły nam do gustu, iż postanowiliśmy przyjechać w malownicze otoczenie jeszcze raz.

Dydaktyka
System analityczny

Aktualności

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń, które dzieją się na, lub wokół treningów naszej Akademii Piłkarskiej.

Wesołych świąt i do siego roku !!

24 grudzień 2013
Wesołych świąt i do siego roku !!

Nadszedł czas świątecznej i noworocznej przerwy w treningach w całej Polsce. Jest to szczególny czas, w którym każdy z nas, na swój sposób przeżywa ten wspaniały okres w rodzinnej atmosferze. Jest to tak szczególny czas, że nawet bez treningów piłkarskim możemy przeżyć :) Jednakże od całego zespołu Akademii Piłkarskiej pragniemy Państwu życzyć zdrowych, spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiego sylwestra, już za parę dni.

Wszystkiego Najlepszego,
Akademia Piłkarska 

MITING POD ZNAKIEM UŚMIECHU

10 grudzień 2013
MITING POD ZNAKIEM UŚMIECHU

W ubiegłą niedzielę (8.12) w Skawinie odbył się II Miting Akademii Piłkarskiej. Idąc za wspaniałą zabawą sprzed roku, zdecydowaliśmy się wydłużyć Miting dając dzieciom, rodzicom i wszystkim trenerom więcej powodów do uśmiechu. 

Trenerzy po cennym stażu w Legii!

10 grudzień 2013
Trenerzy po cennym stażu w Legii!

W dniach 25-30 listopada siedmiu trenerów Akademii Piłkarskiej miało przyjemność odbycia stażu trenerskiego w klubie Legia Warszawa. Trenerzy uczestniczyli w zajęciach i spotkaniach prowadzonymi ze znanymi postaciami w polskim futbolu, a mianowicie:

Nadchodzące zmiany

03 grudzień 2013
Nadchodzące zmiany

Drodzy Rodzice, każde działanie w Akademii ma na celu coraz większy profesjonalizm oraz przejrzystość naszych działań. Dlatego od stycznia nowego 2014 roku, każdy z Państwa będzie otrzymywał drogą mailową, rachunek z kwotą opłaty za bieżący miesiąc. Dla zaniepokojonych pragniemy zapewnić, że wysokość opłat nie ulega, żadnej zmianie. 

Przyjrzyjmy się naszym dziecom

23 listopad 2013
Przyjrzyjmy się naszym dziecom

Dzięki współpracy z serwisem Extratime prezentującym cenne materiały z zakresu szkolenia dzieci i młodzieży, zapraszamy rodziców do zapoznania się z interesującym filmem dotyczącym rozpoznawania wad postawy u młodych piłkarzy. Warto zadbać o profilaktykę złej postawy naszych dzieci, dlatego namawiamy do zapoznania się z materiałem wspólnie z Waszymi pociechami. Następne filmy będziemy umieszczać w kolejnych tygodniach.

Zapraszamy do zapoznania sie z materiałem TUTAJ

Partnerzy

  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy
  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy