Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska

Oddział Świdnica

Skontaktuj się z nami

Opiekun
Opiekun grupy

Artur Sara
Tel: 608-241-717
info@nasza-akademia.com.pl
Aktualności

W jaki sposób wzmacniać pewność siebie piłkarzy?

28 lipiec 2014

Lipiec to czas obozów na których nasi akademicy w ciągu jednego tygodnia przepracowują tyle ile w oddziale w ciągu półtorej miesiąca. Niewątpliwie to duża dawka futbolu jaką otrzymują piłkarze. Jednak nie wszyscy nasi zawodnicy mają okazję pracować na lipcowych obozach. Wiąże się to wtedy bezpośrednio z mniejszą ilością kontaktów z piłką w ciągu całego miesiąca. 

Dydaktyka
System analityczny

Aktualności

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń, które dzieją się na, lub wokół treningów naszej Akademii Piłkarskiej.

ZAPRASZAMY na Zimowy Obóz Piłkarski w Górkach Wielkich

21 październik 2013
ZAPRASZAMY na Zimowy Obóz Piłkarski w Górkach Wielkich

Drodzy rodzice, nadszedł czas na kolejny obóz piłkarski w naszej akademii. To już 5 obóz w historii w tym 2 zimowy. Tygodniowe zmagania sportowe, dla naszych młodych piłkarzy, przygotowaliśmy w Górkach Wielkich, nieopodal Brennej w województwie Śląskim. Wszystkich piłkarzy, z 2007 rocznika i starszych, niezależnie czy jest to ich pierwszy,czy już kolejny, zapraszamy na Obóz Piłkarski w Górkach Wielkich od 18.01.2014r. do 25.01.2014r.

Al się dzieje w Świdnicy

17 październik 2013
Al się dzieje w Świdnicy

Rozpoczeliśmu w pełni nowy sezon treningowy. Wszyscy cali i zdrowi oraz z zapasem energii wróciliśmy w szkolne mury i do zajeć treningowych. W UKS Akademia Piłkarska Świdnica trenują zawodnicy w trzech grupach. Dwie z nich postanowiły zorganizować na rozpoczęcie sezonu Rodzinny Piknik Piłkarski. W sobotę 28.09 młodzi zawodnicy wraz ze swoimi rodzicami licznie przybyli na obiekty sportowe przy Szkole Podstawowej nr 1 gdzie swą bazę treningową ma UKS AP Świdnica.

Konferencja „Szkolenie dzieci i młodzieży na świecie

02 październik 2013
Konferencja „Szkolenie dzieci i młodzieży na świecie

Z przyjemnością informujemy iż nasz klub został partnerem zbliżającej się wielkimi krokami konferencji mającej służyć poprawie jakości szkolenia w polskiej piłce dziecięcej i młodzieżowej.Dzięki porozumieniu między stronami Trenerzy Naszego Klubu mają preferencyjne warunki uczestnictwa. Będzie uczestniczyło w konferencji co najmniej 10 trenerów z Naszej Akademii.

Drodzy rodzice - najlepsi kibice!

22 wrzesień 2013
Drodzy rodzice - najlepsi kibice!

Od sierpnia "wystartował" kolejny sezon w akademii piłkrskiej który potrwa aż do czerwca 2014! W tym czasie czeka nas nie tylko mnóstwo treningów, ale również sporo meczów w każdej z grup wiekowych. Jak wiemy z doświadczenia mecze to momenty którym towarzyszy wiele emocji. Im starsi piłkarze tym mocniej utożsamiają się z wynikiem meczu. 

Udany wyjazd do Ostrawy

16 lipiec 2013
Udany wyjazd do Ostrawy

Na arenie międzynarodowej miały miejsce kolejne sukcesy Naszych Orłów, a ofiarą padł słynny Banik Ostrava (wychował m.in. Marka Jankulovskiego, Milana Barosa). 18stu zawodników zostało zaproszonych ze szkółki na to spotkanie, by rozegrać 3 równoległe mecze z Banikiem. Graliśmy każdy z każdym, dlatego rozegrane zostało 9 spotkań, z których 8 padło Naszym łupem i nie mówimy tutaj tylko o wyniku, ale o pewności w grze, umiejętnościach technicznych, kulturze gry.

Partnerzy

  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy
  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy