Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska Akademia Piłkarska

Oddział Radzionków

Skontaktuj się z nami

Opiekun
Opiekun grupy

Mateusz Banach
Tel: 515-072-707
info@nasza-akademia.com.pl
Aktualności

Jest nas więcej!

15 październik 2014

Miesiąc październik to miesiąc zmian w naszym Radzionkowskim oddziale! Od 2 października bawimy się w większym gronie! Ogromnie się cieszymy, że możemy się spotykać dwa razy w tygodniu i więcej czasu spędzać razem. Trenujemy teraz w poniedziałki oraz w czwartki o godzinie 17:00. Dzięki naszym zajęciom, zdobywamy co raz więcej bramek w naszych małych meczach, oraz mamy co raz więcej radości z gry. Na ostatnim treningu, uczyliśmy się żonglerki przy pomocy balonów, które nasi mali piłkarze zabrali po treningu do domów. Nie możemy się doczekać następnego treningu.


Treningi:
Poniedziałek 17:00-18:00 w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie, ul. Zofii Nałkowskiej 2
Czwartek 17:00-18:00 w Gimnazjum im. Ojca Wrodarczyka w Radzionkowie, ul. Krzywa 18

Dydaktyka
System analityczny

Strona główna oddziału

             

Akademia Piłkarska, kim jesteśmy...

To szkółka sportowa dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Więc dołącz do Nas, jeśli chcesz grać w piłkę nożną i dobrze się bawić, w towarzystwie swoich rówieśników (zajęcia prowadzone są w grupach 12-13 osobowych,  tak aby każde dziecko mogło się czuć komfortowo,). Akademia Piłkarska powstała, by uczyć najmłodszych adeptów piłki nożnej, zasad, umiejętności piłkarskich za pomocą zabaw, gier i indywidualnego podejścia. A wszystko w oparciu o najwyższej jakości sprzęt, licencjonowaną i wyspecjalizowaną kadrę trenerską oraz nowoczesne ośrodki sportowe (boiska ze sztuczną murawą oraz hale sportowe).

 

Co nas wyróżnia?

Trenerzy oraz koordynatorzy naszej Akademii spędzili wiele godzin zastanawiając się, dlaczego w Polsce piłka dziecięca jest tak słabo rozwinięta, gdy w krajach europy zachodniej, akademie piłkarskie dla 4 latków są na porządku dziennym. Odpowiedź przyszła po przeanalizowaniu wielu treningów grup dziecięcych w Polsce i zagranicą. 

Akademia zaczęła od podstawowych zmian charakteryzujących główne systemy szkoleniowe, a mianowicie, "brak presji na wynik", "wszyscy jesteśmy zwycięzcami" a co najważniejsze "nauka poprzez zabawę". Te podstawowe zasady powodują, że wszystkie dzieci niezaleznie od predyspozycji sportowych są dla nas piłkarzami, najwazniejsze, że co trening przychodzą na trening, dobrze się bawią i starają sie zrealizować swoje marzenia.

Partnerzy

  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy
  • Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy